Utwory

SIĘ
Posłuchaj na:
1 Dj Tołstoj
2 Motomyszy
5 Ostatnia bania Dymitra K.
6 Batman w raju
7 Gagarin
8 Herling
10 Wszystkie plaże Podkarpacia
11 Szaman
12 Wniebowzięcie Dymitra K.

Posłuchaj na

Karrot Kommando ma olbrzymi zaszczyt i przyjemność przedstawić drugi album krakowskiego duetu KIRSZENBAUM.

Po świetnie przyjętym debiucie zatytułowanym „Stypa komedianta”, Kacper Szpyrka i Jakub Wiśniewski przygotowali dla swoich fanów (i nie tylko) płytę zatytułowaną „Się”.

„Się” to skutek nocnych eskapad po Madre de Dios i buszowania po bezdennych muzeach Wiednia. Ayahuaskę pije jednak Dymitr Karamazow, Batmana wybawiają Motomyszy z Marsa, a wszyscy święci popkultury giną w ciemnym wirze loopów, gdzie skrzypce wybrzmiewają złą nowiną o nieuchwytności czasu. Nie znajdziecie tu postrocka, elektroniki ani folku. Znajdziecie wszystko, co pomiędzy. Jak mawiał Héctor Villa-Lobos: „Folklor to ja”.

Materiał został zainicjowany przez Martina Heideggera i Edwarda Stachurę, zarejestrowany przez Andrzeja Giegiela (Pablopavo i Ludziki) i Roberta Nastala (Nosowska), wyprodukowany przez załogę Studio AS One, a poetycko i wokalnie udzielił się gość specjalny: Marcin Świetlicki.

Płyta ukaże się już 22 stycznia 2021, a jej oficjalną premierę poprzedzą trzy single. Pierwszy z nich, „Dj Tołstoj”, pojawi się na platformach streamingowych już 1 stycznia, otwierając nowy rok, który – w co głęboko wierzymy – należeć będzie właśnie do KIRSZENBAUM.

Ogłaszając datę premiery albumu, uruchamiamy zarazem przedsprzedaż „Się”.

Płytę można zamawiać już na naszej stronie, a nabyte w ten sposób egzemplarze trafią do słuchaczy chwilę przed oficjalną premierą.

Rodzaj
Artysta

Data wydania

February 5, 2021

Wydawca

AKW Karrot Kommando

Numer katalogowy

KK135

Album CD