Utwory

WHAT NEXT?
Posłuchaj na:
1 What Next? (feat. Wikluh Sky)
2 Glow Jah Light (feat. MC Milovan)
3 Morning Star (Abassi All Stars feat. Hornsman Coyote)
4 Healing Force (feat. MC Milovan)
5 Truth And Rights
6 Stay Human (Abassi All Stars feat. Hornsman Coyote)
7 Love Is On (Abassi All Stars feat. Hornsman Coyote)
8 Settle My Feeling
9 Don't Push Fire
10 Nobody (Abassi All Stars feat. Hornsman Coyote)
11 Stay With Jah (feat. MC Milovan)
12 Mafia (feat. Wikluh Sky)
13 Cool Steppa (Wikluh Sky)
14 In The Zone (feat. Mr Reggaenerator)
15 Horizon

Posłuchaj na

– What Next? (Co dalej?) to pytanie. które zadają sobie wszyscy świadomi wielkich zbrodni jakie ludzkość każdego dnia wyrządza samej sobie i planecie, która ją żywi. – Tak tytuł swojego solowego albumu tłumaczy Hornsman Coyote – serbski puzonista i wokalista. W przeciągu ostatnich kilku miesięcy stał się on znaną postacią na polskiej scenie reggae, choć już wcześniej gościł w Polsce, w 2004-ym roku, jako gość specjalny na trasie metalowych legend Soulfly.

Udzielał się również instrumentalnie w wielu brytyjskich produkcjach (Ras Muffet, Jerry Lions czy Jah Works). Teraz jednak po raz pierwszy od czasu ostatniego albumu jego legendarnej belgradzkiej formacji Eyesburn, możemy usłyszeć projekt wokalny Hornsmana Coyote.

We współpracy z serbskimi artystami Wikluh Sky, MC Milovan, Fat_Z oraz ze znanymi również w naszym kraju Neilem Perch’em i Abassi Allstars powstała płyta pełna dźwięków i rytmów charakterystycznych dla nurtu muzyki Dub. Gościnnie usłyszymy tutaj również MC King Kille, Ghetto Priest’a z Asian Dub Foundation oraz naszego rodaka Mr. Reggaeneratora z warszawskiej formacji Vavamuffin.

Premiera odbedzie się 15-ego lutego we Wrocławiu w klubie Łykend oraz 16-ego lutego w klubie Depozyt 44 w Warszawie, gdzie obok Hornsmana Coyote wystąpi zespół Paprika Korps oraz sound system Singledread.

Rodzaj
Artysta
Gatunek

Data wydania

April 2, 2010

Wydawca

AKW Karrot Kommando

Numer katalogowy

KK18

Album CD