Szczegóły

Data:

16/06/2023

Miejsce:

Polana nad Wierchomlą

O koncercie

☀️ Wspólnota | Kultura | Sztuka | Natura | Społeczeństwo | Góry ☀️
 
Serdecznie zapraszamy na trzecią edycję najdzikszego festiwalu w Polsce!
Tegoroczna odsłona odbędzie się pod hasłem sąsiedztwa – pochylimy się nad tematem pogranicza kulturowego, zarówno lokalnego, jak i występującego w najróżniejszych zakątkach świata; rozumianego dosłownie i metaforycznie, a także towarzyszących mu zjawisk społecznych.
Przygotujcie się na cztery dni relaksu, wybornej zabawy, odkryć muzycznych (i innych), inspirujących spotkań i angażujących warsztatów, przepięknych zachodów słońca i wschodów, które pojawiają się z zaskoczenia, podejrzanie rychło następując po zachodach. Przewidujemy pląsy do samego rana, śpiewy przy ognisku, dużo pysznego jedzenia – a to wszystko w najmilszym towarzystwie i najpiękniejszym miejscu.
 
🏡 MIEJSCE: Bacówka Nad Wierchomlą
⏰ DATA: 15-18 czerwca 2023
 
🎵 Wystąpią:
🔥Luiku
🔥Dikanda
🔥T/Aboret
🔥Chrust
🔥Furda
🔥Kirszenbaum
🔥Gordiy Starukh
🔥Box Anima
🔥Daj Ognia
🔥Jarzmo
🔥DJ Shoshana
Do tego warsztaty, spotkania literackie i wycieczki z przewodnikami beskidzkimi. Wszystko z Tatrami w tle!
🎟 ZŁAP BILET 🎟
 
🗻O ORGANIZATORACH 🗻
Połączyły nas góry, zamiłowanie do tego, co lokalne, fascynacja współczesną kulturą i społeczne zaangażowanie. Zacieramy granice, pielęgnujemy różnorodność Europy Środkowo-Wschodniej – pokazujemy światu kultury dajemy tradycji nowe życie, pokazujemy bogactwo kultur regionów w których działamy, tworzymy niezapomniane wydarzenia w Karpatach, które bawią, edukują, ale przede wszystkim łączą. Wykorzystując kulturę działamy na rzecz otwartego, sprawiedliwego i sprawczego społeczeństwa obywatelskiego. Łączymy globalne z lokalnym – zapraszamy do siebie gości ze świata, tworzymy przestrzeń do debaty o miejscu lokalności w świecie i małych działań prowadzących do wielkich zmian.