Dom feat. Natalia Przybysz – video do utworu „Dom” już jest!

3 października, 2022
W serwisie YouTube pojawił się pierwszy klip naszej nowej karrotowej załogi – zespołu Dom! Gościnnie w utworze tym zaśpiewała Natalia Przybysz.
Oto jak klip i emocje z nim związane opisują domownicy:
Marcin Kopeć jest reżyserem i scenarzystą. Dla nas wyreżyserował teledysk do utworu „Dom”, w którym wystąpiła jego przyjaciółka Clemi, leśna czarodziejka, która zna każdy zakątek i tajemnice lasu, którym od lat się opiekuje. 📽🌿
 
Jak mówi Marcin, zdjęcia powstały w dwa bardzo intensywne dni i równie intensywne wieczory w kameralnym gronie. Choć kilka ujęć pochodzi z popularnej trasy kajakowej, co było pewnym wyzwaniem dla ekipy, która z powodu upałów stała się ekipą filmowców-nudystów. Autorem zdjęć jest Marcin Rostkowski, całość zmontowała Agata Niedziałkowska materiał pokolorował Arek Felicki.
 
Jeśli zastanawiacie się dlaczego to właśnie Marcin jest reżyserem tego videoklipu, przeczytajcie czym dla niego jest dom:
„Dom to oddech, bycie blisko swojego centrum, ale też i blisko przyrody. Dla mnie las jest domem, zarówno góry jak i ocean. Rodzina i przyjaciele to też dom. Miasto już trochę mniej.” O tym jest nasza płyta, nie tylko tytułowy utwór Dom. 🏠
 
Dzięki Marcin za ten piękny portret niezwykłej Domowniczki! Dzięki Clemi, za zaproszenie do Twojego Domu! Dziękujemy całej ekipie za piękny teledysk!
—————–
Wystąpiła: Clementine Górnacka
Reżyseria: Marcin Kopeć
Zdjęcia: Marcin Rostkowski
Montaż: Agata Niedziałkowska
Kolor: Arek Felicki
Kostiumy: Ewelina Czaplicka, Aleksandra Cieślak