Hornsman Coyote podróżuje i nagrywa

30 września, 2009

Jakkolwiek by na to nie patrzeć Hornsman Coyote jest jednym z najaktywniejszych muzyków z drużyny Karrot Kommando. Po bardzo mocnym sezonie letnim, Hornsman wystąpił na serii koncertów w Etiopii w Addis Abebie, z największymi gwiazdami tamtejszej sceny.

W październiku w planach są trzy ekskluzywne występy w naszym kraju w Krakowie, Łodzi i Tychach. To będą zarazem ostatnie koncerty w Polsce przed wydaniem nowej płyty, której premiera przewidziana na przełom stycznia i lutego 2010. W chwilę potem serbski artysta pofrunie na długą trasę po całym Meksyku. W grudniu wróci na swoje rodzinne Bałkany, by zagrać serię koncertów w Chorwacji i Słowenii po czym poświęci się miksowaniu nowego materiału.

Po odsłuchu materiału przeznaczonego na płytę, prezes wydawnictwa Karrot Kommando Piotr Maślanka powiedział: „Płyta jest niezwykle zaskakująca. W przeciwieńswtie do „What Next” robiona przez jednego producenta i wyjątkowo oryginalna jako, że w okołoreggaeowych podkładach pojawiają się echa miejsca pochodzenia Hornsmana, liczne bałkańskie instrumenty i nietypowe aranże.”