RUSZA WOLNA SCENA KARROT!

18 września, 2020

Projekt ten dedykujemy młodym, warszawskim muzykom (najlepiej do lat 20), którzy chcieliby zaprezentować swoją twórczość szerszej publiczności, a także przenieść swoją karierę na tak zwaną „profesjonalną ścieżkę”.

Jak uważamy, dobrze wyprodukowany singiel jest do tego podstawą. Dlatego też, Karrot Kommando – dom dla takich zespołów jak Pablopavo i Ludziki, Kapela Ze Wsi Warszawa, Świetlki czy Mitch & Mitch, przychodzi z pomocą i ogłasza konkurs w którym główną nagrodą jest zrealizowanie i wydanie singla przez Karrot Kommando Wszystko pod okiem i z pomocą muzyków oraz menadżerów związanych z Karrot. Powstały singiel zostanie później opublikowany na wszystkich platformach streamingowych, a my będziemy czuwać nad jego promocją.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do wysłania nam swojego demo. Termin upływa 30 września 2020 r. Następnie jury w składzie Pablopavo, Magda Sobczak (Kapela ze Wsi Warszawa), Lena Romul (Slavic Jazz Underground) i Piotr Maślanka (Karrot Kommando) wybierze wykonawców, którzy zaprezentują swoje utwory podczas finału w naszej mini galerii sztuki Karrot – Kawa i Kultura, stanowiącej jednoczenie siedzibę wytwórni.

Podczas koncertu wybrany zostanie zwycięzca.

Etapy konkursu:

30.09.2020 – Termin nadsyłania demo
05.10.2020 – ogłoszenie listy wykonawców
10.10.2020 – dzień konkursowy, koncert, ogłoszenie wyników
Zgłoszenia prosimy kierować na adres piotr.bronka@karrot.pl

Projekt dofinansowany z funduszy miasta stołecznego Warszawy.